• Dobre wieści:

• 8 września 2020 roku odbyła się długo wyczekiwana operacja naszej uczennicy Klaudii z klasy VIb.

Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Klaudia przebywa obecnie w szpitalu, gdzie pod opieką lekarzy powraca do zdrowia. Klaudio! Życzymy zdrowia i szybkiego powrotu do nas.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP2

Nadal możemy wspierać Klaudię !!!

• Zebrania z rodzicami

• Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów naszej szkoły na zebrania z wychowawcami w dniu 15.09.2020 r.

Klasy V- VIII na godzinę 18.00

Klasy I - IV na godzinę 19.00

Rodziców prosimy o wejście na teren szkoły w maseczkach, przyłbicach, prosimy przy wejściu o zdezynfekowanie rąk.

Na zebrania zapraszamy tylko jednego z Rodziców

• Telefony:

• Aktualne telefony do szkoły:

Sekretariat: p. Ewa Markowska 513-754-826

Intendent /kierownik kuchni p. Grażyna Zawal 512 430 943

Psycholog p. Karolina Mucha 512 736 631

• GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI

• PONIEDZIAŁEK  8.00 – 15.00

WTOREK  8.00 – 15.00

ŚRODA  8.00 – 11.00 , 13.00 - 16.00

Przerwa w godz. 11.00 -13.00 (praca wewnętrzna biblioteki)

CZWARTEK  8.00 – 16.00

PIĄTEK          8.00 – 15.00

• PROCEDURA DZIAŁALNOŚCI BIBLIOTEKI SZKOLNEJ PODCZAS EPIDEMII

• PROCEDURA DZIAŁALNOŚCI BIBLIOTEKI SZKOLNEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ŻOŁNIERZY AK II REJONU CELKÓW

W MARKACH W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM PANDEMII KORONAWIRUSA COVID - 19

1. Biblioteka pracuje w godzinach zaplanowanych w harmonogramie pracy szkoły.
              2. Użytkownicy powinni przed wejściem do biblioteki umyć ręce wodą z mydłem bądź zdezynfekować je dostępnym w bibliotece preparatem o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym. Użytkownicy powinni zachować bezpieczny względem siebie odstęp przestrzenny  - 1,5 m.
              3. W widocznym miejscu, np. przed wejściem, umieszczona zostaje informacja o maksymalnej liczbie odwiedzających (5 osób –  1 nauczyciel bibliotekarz; 10 osób – 2 nauczycieli bibliotekarzy), mogących jednocześnie przebywać w bibliotece szkolnej.
              4. Bibliotekarz w trakcie w trakcie obsługi czytelników powinien pracować w rękawiczkach. Nie ma obowiązku zakładania maseczki jako osłony nosa i ust,jednak może zakładać maseczkę lub przyłbicę podczas wykonywania obowiązków.
              5. Użytkownicy mogą oglądać zbiory, jednak powinni poprosić nauczyciela bibliotekarza o podanie książki do wypożyczenia.
              6. Lektury szkolne wydaje uczniom nauczyciel bibliotekarz.
              7. Uczniowie oddają książki do specjalnie przeznaczonego do tego celu pojemnika. Odizolowane egzemplarze należy oznaczyć datą zwrotu i wyłączyć z wypożyczania  do czasu zakończenia kwarantanny. Po tym okresie włączyć do użytkowania.
              8.  Książki zwrócone przez ucznia podlegają dwudniowemu okresowi kwarantanny.
              9. Zawieszone do odwołania jest korzystanie z czytelni.
              10. Należy regularnie czyścić powierzchnie wspólne, z którymi stykają się użytkownicy, np.  klamki u drzwi wejściowych, blaty, klawiaturę komputera, itp.
              11. Wypożyczanie zbiorów odbywa się od 14 września.
            • Dyżury pielęgniarki szkolnej

• Gabinet czynny:

poniedziałek 8:00 – 15:30

wtorek 8:00 – 15:30

środa 8:00 – 15:30

czwartek 8:00 – 15:30

piątek 8:00 – 15:30

Pracownik gabinetu:

Pielęgniarka Irena Gozdek

• Informacja o obiadach:

• Szanowni  Państwo.

Zgodnie z  zaleceniami  Ministra Edukacji Narodowej,  Ministerstwa  Zdrowia  i Głównego  Inspektora  Sanitarnego  uczniowie  przebywający  na  terenie  szkoły  powinni  być  zaopatrzeni  we  własny  napój i  swoje śniadanie.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w celu zapewnienia warunków sanitarno-higienicznych. Pierwszeństwo do  zapisu  na obiady mają:
              - uczniowie  korzystający z całodziennej opieki świetlicowej,
              - uczniowie korzystający z dofinansowania.

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję w sprawie zapisania dziecka na obiady.

Karta zgłoszenia na obiady dostępna jest na stronie szkoły w zakładce dokumenty do pobrania oraz pod poniższym linkiem:

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn technicznych, obiady gotujemy od poniedziałku 07.09.2020 r.. Obiady będą wydawane zgodnie z harmonogramem wydawania posiłków, koszt obiadu jednodniowego wynosi 6zł. Regulamin stołówki wraz z harmonogramem wydawania posiłków na 2020/2021 niebawem będzie dostępny na stronie internetowej szkoły.