• Marki w świecie Minecraft

• Zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnego stworzenia wymarzonego miasta Marki w świecie Minecraft. Tu pomysły i kreatywność nie mają granic - aquapark, plac zabaw, tor gokartowy, cokolwiek o czym marzysz, może stanąć tuz obok Twojego domu.

Po dołączeniu do gry zobaczycie charakterystyczny, znany nam wszystkim obiekt, a reszta w Waszych rękach. Każda z osób ma do swojej dyspozycji działkę, którą może dowolnie zagospodarować tworząc wymarzone miejsce w naszym mieście. Instrukcja oraz zasady korzystania z serwera dostępne są pod adresem: www.sp2mc.pl

Zbudujmy razem coś wielkiego! Piotrek Choiński uczeń klasy 8c

• Informacja:

• Do 18 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek.

Z uwagi na nadal utrzymujący się wysoki poziom zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii niezbędne jest przedłużenie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych. Tak jak dotychczas, ograniczona zostaje praca stacjonarna szkół i przedszkoli. Organizacja pracy w naszej placówce w przyszłym tygodniu będzie przebiegała według dotychczasowych zasad.