• Biblioteka zaprasza

     • GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI

       

      PONIEDZIAŁEK 8.00 – 15.00

      WTOREK 8.00 – 15.00

      ŚRODA 8.00 – 11.00 , 13.00 - 16.00

      Przerwa w godz. 11.00 -13.00 (praca wewnętrzna biblioteki)

      CZWARTEK 8.00 – 16.00

      PIĄTEK 8.00 – 15.00

       

      O bibliotece

       

      W bibliotece obowiązuje cisza oraz zakaz spożywania posiłków. Można tu uczyć się, czytać i przeglądać czasopisma i książki, odrabiać prace domowe, przyjemnie spędzać czas. Zasady korzystania z biblioteki zawiera regulamin.

      W bibliotece są 4 stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu. W wolnym czasie można korzystać z komputera wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie można wykorzystywać komputera do gier, zabaw, rozmów on-line. Wszystkie zasady korzystania ze stanowisk komputerowych określa regulamin umieszczony w bibliotece.

      Zapraszamy do korzystania z bieżących i archiwalnych numerów czasopism, które prenumerowane są przez bibliotekę. Polecamy szczególnie „Victora”, „Victora Juniora”, „Kumpel”,  „Świerszczyk”

      Biblioteka dysponuje bogatym księgozbiorem podręcznym (słowniki, albumy, encyklopedie).

      W bibliotece gromadzone są nie tylko książki i czasopisma, lecz także zbiory multimedialne w tym audiobooki .Uczniowie mają możliwość oglądania ekranizacji lektur zapisanych na płytach DVD.

      Życzymy przyjemnej lektury wypożyczonych z biblioteki książek! Zapraszamy także do oglądania okolicznościowych wystawek i brania udziału w konkursach, które organizowane są przez nauczycieli bibliotekarzy. Zachęcamy także do zgłaszania własnych pomysłów dotyczących funkcjonowania biblioteki, wzbogacania księgozbioru.

       

      KATARZYNA LECH

      MONIKA RÓŻYC

      KRYSTYNA RAKOWICZ