• Rada Rodziców

• SBO w Warszawie o/Marki
          23801500042020029520200001

• Dofinansowanie
        • Procedura przyznania dofinansowania wyjazdów/wycieczek przez Radę Rodziców uczniom Szkoły Podstawowej Nr 2
          z Oddziałami Integracyjnymi im. Żołnierzy AK II Rejonu Celków w Markach

- Uczeń może otrzymać dofinansowanie na podstawie wydrukowanego i wypełnionego wniosku, który znajduje się poniżej.

- Wypełniony wniosek należy złożyć do Przewodniczącego Rady Rodziców w terminie do 14 dni przed planowaną wycieczką.

- Wypełniony wniosek o dofinansowanie „zielonej szkoły” należy złożyć do Przewodniczącego Rady Rodziców w terminie do 31 marca.

- Wnioski o przyznanie dofinansowania rozpatrywane są  indywidualnie, a o wyniku rozpatrzenia wniosku informowany jest rodzic/prawny opiekun i wychowawca (składający wniosek) ucznia w terminie nie przekraczającym 14 dni od dnia złożenia wniosku.

Druk_wniosku_o_dofinansowanie_wyjazdu_ucznia.pdf