• Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

• Zapraszamy na niezapomniany 𝘿𝙧𝙪𝙯̇𝙮𝙣𝙤𝙬𝙮 𝙏𝙪𝙧𝙣𝙞𝙚𝙟 𝙏𝙚𝙣𝙞𝙨𝙖 𝙎𝙩𝙤ł𝙤𝙬𝙚𝙜𝙤 o Puchar Prezesa Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego 2023!

Czy jesteście gotowi na sportową rywalizację? Mamy dla Was wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 𝟮𝟭 𝙥𝙖𝙯́𝙙𝙯𝙞𝙚𝙧𝙣𝙞𝙠𝙖 𝟮𝟬𝟮𝟯 roku w Szkoła Podstawowa nr 2 w Markach, ul. Szkolna 9. To będzie sportowe święto naszego Miasto Marki

Turniej jest efektem współpracy Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze - MSG, Kancelarii Skłodowscy.pl Hit The Ball oraz Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki. To wyjątkowa okazja, by wziąć udział w zawodach, które promują zdrowy tryb życia, sportową rywalizację oraz budują mosty współpracy między firmami, instytucjami i społecznością.

**Cel turnieju:**

Promowanie działań sportowych w naszym mieście.

Budowanie mostów współpracy między podmiotami gospodarczymi w Markach.

**Rozpoczęcie rozgrywek o godzinie 9:00.**

Kto może dołączyć?

- Reprezentacje firm z Mark.

- Instytucje oraz szkoły.

- Rodziny z terenu miasta Marki.

**Skład drużyny:** 4-8 osób związanych z reprezentowaną instytucją czy firmą, nieuczestniczących w rozgrywkach ligowych tenisa stołowego PZTS (z wyjątkiem najniższej klasy rozgrywkowej).

**Nagrody:**

- Puchar Prezesa Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.

- Dyplomy za miejsca I-VI.

- Atrakcyjne nagrody rzeczowe za miejsca I-III.

- Nagroda główna: profesjonalny stół do Tenisa Stołowego. Jeśli turniej wygra reprezentacja szkoły - nagroda trafia do tej szkoły. W innym przypadku stół zostanie przekazany losowo wybranej szkole w Markach uczestniczącej w zawodach.

- Specjalna nagroda dla rodziny z najlepszym wynikiem.

Nie przegapcie tej okazji, aby spędzić aktywnie czas, nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz wspierać lokalną społeczność! To wydarzenie, które nie tylko przyniesie radość i emocje, ale także wesprze nasze miasto w budowaniu więzi społecznych.

Czekamy na Was z niecierpliwością!

Nie zwlekaj! Stwórz drużynę i walcz o nagrody!

Zgłoś swoją drużynę: kliknij

Dowiedz się więcej i sprawdź regulamin:

• Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

• Wydarzenia w październiku

*DARMOWY DZIEŃ OTWARTY: Warsztaty radiowo-teatralne: RADIO GRA!

*Kiedy: 19 X 2023,

*Gdzie: MCER: Szkoła Podstawowa nr 4 (sala „Sklepik”)

*Dla dzieci i młodzieży: 7-12 lat oraz 13-17 lat

*Prowadzący: JACEK ZAWADA – aktor (teatry ROMA, Syrena, IMKA), wokalista i dziennikarz Polskiego Radia Dzieciom.

*Są to zajęcia PRÓBNE. Regularne warsztaty ruszają 26 X 2023.

*Obowiązują zapisy: 600 269 450, jzstudio.zawada@gmail.com

*W trakcie DNIA OTWARTEGO uczestnicy dowiedzą się jak wyglądają zajęcia na warsztatach radiowo-teatralnych; spróbują swoich sił w prostych zadaniach aktorskich przed mikrofonem, wcielą się w różne postaci głosem, poznają kilka podstawowych ćwiczeń z zakresu emisji i dykcji, wezmą udział w zadaniach ruchowych integrujących emocje, dźwięk i ciało, a także w improwizacji głosem.

*Celem całorocznych zajęć jest zachęcanie dzieci i młodzieży do wyrażania różnych emocji w zadaniach aktorskich, zachęcanie do pracy samodzielnej (zadania indywidualne), w parach (sceny dwójkowe) i pracy zespołowej (sceny zbiorowe), poznawanie możliwości swojego głosu, oswajanie się z jego barwą i brzmieniem przed mikrofonem, poznawanie i prowadzenie różnych form radiowych (wywiad, lista przebojów, audycja na żywo, wiadomości teatralno-kinowe, kącik przyrodniczy, itp.) oraz poznanie podstaw pracy nad podcastami.

Efektem końcowym rocznego kursu jest nagranie słuchowiska radiowego, w którym w rolach głównych wystąpią wszyscy uczestnicy warsztatów radiowo-teatralnych RADIO GRA!

• Jesienny Rajd Rowerowy

• Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów jazdy na dwóch kółkach do udziału

w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym

Zaprasza Klub rowerowy TRYBIK