• To już 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Największa na świecie orkiestra będzie kwestować pod hasłem "Płuca po pandemii.

Gramy dla dzieci i dorosłych!

28 stycznia 2024 r. finał największego wydarzenia charytatywnego w Polsce.

Tego dnia po raz 32 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy a mottem tegorocznej edycji jest hasło

„Tu wszystko gra OK!”

Niedzielny finał będzie zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy członków Sztabu WOŚP Marki.

To już 19 raz, kiedy Marki włączają się w ogólnopolską zbiórkę.

Odbędzie się on w gościnnych progach Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego (MCER)

przy ul. Wspólnej 40.

Sztabowcy WOŚP zapewniają: Będzie to kolejny niezapomniany finał WOŚP Przygotujemy dla mieszkańców wiele niepowtarzalnych atrakcji. Nie zabraknie strefy gastronomicznej czyli będzie smacznie, pachnąco i kolorowo. Na scenie tradycyjnie występy oraz licytacje. W budynku MCER znajdziecie warsztaty dla dzieci i dorosłych, wiele atrakcji dla małych i dużych w tym dmuchańce i kino.  Przeżyjecie wiele niezapomnianych chwil!

Już trwają finałowe aukcje na allegro. Zachęcamy do wchodzenia na stronę z licytacjami od sztabu Marki

W pomaganie włączyli się również rodzice uczniów SP2 w Markach, polecamy ich aukcje:

Indywidualny trening bokserski poprowadzony przez Roberta „Złotego” Złotkowskiego, mistrza świata i mistrza Europy w kickboxingu – jednego z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych trenerów w Polsce, autora sukcesów wielu czołowych zawodników, wieloletniego trenera Jana Błachowicza. Zwyciężczyni lub zwycięzca licytacji otrzyma również w prezencie koszulkę Champion (rozm. XL) z autografem Roberta „Złotego” Złotkowskiego.

A także obraz Pani Katarzyny Florczak naszkicowany ołówkiem 21x30cm przedstawiający Jurka Owsiaka przekazany przez Radę Rodziców SP2 w Markach.

Pomagać możemy na wiele sposobów i jak każdego roku potrzebne są ciasta do sztabowej kawiarenki.

Prosimy Państwa o ten dodatkowy wkład w marecki finał.

Ciasta w jednorazowych foremkach prosimy dostarczać do kawiarenki usytuowanej

w budynku SP4 w niedzielę 28 stycznia 2024 roku od godziny 10:00.

• PÓŁKOLONIE „Zima w Markach 2024”

• Drodzy rodzice

Warunkiem przyjęcia dziecka na do programu Bezpieczne ferie „Zima w Markach 2024”

jest dostarczenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej i dokonanie wpłaty za wyżywienie oraz opłatę stałą.

PRZYPOMINAMY

Wpłat dokonujemy od 2 do 5 stycznia 2024 roku

- Wpłata kwoty 250,00 zł/tydz. na konto o numerze 28 8015 0004 0220 1612 2021 0103

- Wpłaty za posiłki 40,00 zł/tydz. na konto o numerze 28 8015 0004 0220 1612 2021 0103

Dokonując poszczególnych płatności należy podać imię i nazwisko dziecka oraz termin udziału dziecka w programie.