• Deklaracja dostępności

• Tekst ETR

• ETR tekst łatwy do czytania

Informacja o Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi imienia Żołnierzy AK II Rejonu Celków w Markach.

Gdzie się znajdujemy?

Szkoła znajduje się przy ulicy Szkolne 9 w Markach.

Do budynku można wejść głównym wejściem od strony ulicy Szkolnej.

Jeżeli przyjedziesz do nas autem

Miejsca do zaparkowania samochodu znajdują się przy ul. Rodziewiczówny.

Przy budynku szkoły, przy wejściu głównym od ul. Szkolnej znajdują się dwa miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Kadra kierownicza

Dyrektorem Szkoły jest pani Ewa Michalak.

W Szkole pracują nauczyciele i inni pracownicy szkoły.

Czym zajmuje się Szkoła?

Jesteśmy szkołą publiczną.

Zajmujemy się kształceniem i wychowaniem dzieci w wieku od 7 do 15 lat.

Nauka w szkole jest bezpłatna.

Zajęcia odbywają się pięć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku.

Kontakt z pracownikami szkoły

Sekretariat jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 do 16.00.

W sekretariacie otrzymasz pomoc pracownika i możesz załatwić sprawę:

zostawić pisma, podania, dokumenty, podbić legitymację.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować telefonicznie, zadzwoń na jeden z numerów:

22 781-11-29

513-754-826

Możesz też wysłać e-mail na adres: sp2@marki.pl

Możesz również napisać pismo i wysłać je na adres:

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi imienia Żołnierzy AK II Rejonu Celków

ul. Szkolna 9

05-270 Marki

Jak trafić do sekretariatu?

Wejdź do szkoły głównym wejściem od ulicy Szkolnej.

Sekretariat Szkoły znajduje się na parterze.

Po wejściu do Szkoły uzyskasz informację od pracownika portierni.

Jeśli przy poruszaniu się pomaga Ci pies przewodnik, podejdzie do Ciebie pracownik portierni.

Jesteś osobą poruszającą się na wózku.

Po wejściu do budynku, pracownik portierni pokieruję Cię do sekretariatu.

Jeśli jesteś osobą słabosłyszącą lub głuchoniemą

Osoby niesłyszące mogą kontaktować się ze Szkołą przez wysłanie wiadomości e-mail na adres sp2@marki.pl

Prosimy o wskazanie sprawy, którą chcesz załatwić. Ułatwi to i przyspieszy jej załatwienie.

Informujemy, że podczas załatwiania spraw w Szkole, osoba zainteresowana zawsze może korzystać z pomocy dowolnie wybranej przez siebie osoby. Osoba ta będzie jej towarzyszyć w celu ułatwienia komunikacji.

Toalety dla osób z niepełnosprawnościami

W Szkole na każdej użytkowej kondygnacji znajduje się toaleta dostosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych.