• Piękna przestrzeń wokół naszej szkoły

• W piątkowe popołudnie społeczność szkolna posadziła piękne tawuły i berberysy wzdłuż chodnika przy ulicy Szkolnej. Nasadzenia, oprócz swojej funkcji estetycznej, poprawiają bezpieczeństwo wokół Szkoły Podstawowej nr 2.

Nie udałoby się tego dokonać, gdyby nie zaangażowanie i przychylność wielu osób. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Panu Jackowi Orychowi, Radnemu Panu Jarosławowi Jaździkowi, Nauczycielom - Panu Mateuszowi Mikołajczakowi, Pani Elżbiecie Zborowskiej z mężem, NIEZASTĄPIONYM Rodzicom - Panu Łukaszowi Wnenk, Panu Mariuszowi Skorek z żoną i dziećmi, Pani Monice Zaborowskiej z mężem, Panu Łukaszowi Romanowskiemu z Mają i Marysią, Panu Piotrowi Bedus, Panu Arkadiuszowi i Agnieszce Kicler z dziećmi, Państwu Marcinowi i Justynie Zaleskim, dzielnej wolontariuszce Malwinie Kudlak oraz naszej Pani Dyrektor Ewa Michalak

• Rekrutacja:

• Szanowni Państwo,

Od 17 do 28 maja 2021 roku rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022 szkół podstawowych dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem naszej szkoły.

Wypełnione i podpisane dokumenty oraz wymagane załączniki można złożyć drogą elektroniczną na adres mailowy szkoły: sp2@marki.pl bądź pozostawić na portierni.

Bardzo prosimy aby wnioski zostały podpisane przez oboga rodziców/prawnych opiekunów.

Dane kontaktowe:

05-270 Marki

tel.  513 754 826,

e-mail: sp2@marki.pl

poniedziałek - piątek w godz. 8-16

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostanie wywieszona na drzwiach wejściowych 11 czerwca 2021 r.

• Wracamy do szkoły

• Kochani Uczniowie Zdajemy się sprawę, że powrót do edukacji stacjonarnej jednych cieszy, a innych przeciwnie – martwi, niepokoi, stresuje.

Chcielibyśmy wesprzeć Was w tym skomplikowanym czasie. Pamiętajcie, że możecie przyjść do gabinetu psychologa i pedagoga jeśli jest Wam trudno.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jako społeczność szkolna dołączamy również do akcji, ogłoszonej przez Instytut Psychologii UJ pt. "Tydzień Ulgi". O akcji można przeczytać tutaj: https://psychologia.uj.edu.pl/tydzien-ulgi