• Konkurs "Malowane Eko Zgadywanki"

• Wodociąg Marecki zaprasza uczniów klas I-IV oraz V-VIII) do udziału

w konkursie „Malowane Eko Zgadywanki”.

Chcemy, abyście przygotowali pracę w formacie 2D, która będzie związana z tematyką proekologiczną.

Tematyka tegorocznego konkursu związana jest z ograniczeniem zużycia wody w życiu codziennym w celu ochrony wód.

Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody. W ich puli są m.in. hulajnogi, plecaki szkolne, oraz gadżety promocyjne Wodociągu Mareckiego.

Oprócz tego 13 prac trafi na kalendarz, który co roku wydaje Wodociąg Marecki.

Więcej szczegółów odnośnie celu oraz przedmiotu konkursu znajdziecie w regulaminie dostępnym jako załącznik pod tekstem na stronie wodociągu

Prace wraz z wypełnionymi załącznikami oddajemy do 22 czerwca do nauczycieli plastyki (klasy 4-8), wychowawców klas (klasy 1-3) lub do sekretariatu Wodociągu Mareckiego do 30 czerwca do godz. 14.59.

Pamiętajcie, aby Wasi Rodzice i Opiekunowie podpisali wszystkie niezbędne zgody,

które znajdują się w załącznikach nastronie

Serdecznie zapraszamy do konkursu!

• DZIEŃ OTWARTY

• Szkoła Podstawowa nr 2 w Markach zaprasza przyszłych pierwszoklasistów

i ich rodziców na dzień otwarty dnia 7 czerwca o godz. 17:00

W programie zwiedzanie szkoły i spotkanie informacyjne z Panią dyrektor

i kadrą pedagogiczną.

• DZIEŃ OTWARTY

Drodzy Rodzice przyszłych pierwszoklasistów!

Wkrótce zorganizujemy dla Was spotkanie informacyjne

z możliwością zwiedzania naszej szkoły.

Zachęcamy do śledzenia i obserwowania profilu fb naszej szkoły

i strony internetowej.